Home > 8-й ІТ-кубок, Результати, Синхрон > Результати ІТ-Кубка 2015. Загальний залік

Результати ІТ-Кубка 2015. Загальний залік

August 23rd, 2016 Leave a comment Go to comments

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Сума
1-3 Хайвмайнд
Егор Дружинин
Томск
8 6 8 22
1-3 Donkey Kong жив
Дмитрий Слоущ
Гиватаим
7 8 7 22
1-3 Физматрица
Олег Ешевский
Архангельск
6 6 10 22
4-7 Т-400
Егор Тимошенко
Томск
8 5 8 21
4-7 Изикатка
Евгений Селянин
Брянск
6 7 8 21
4-7 Химера
Дмитрий Козлов
Зеленоград
7 6 8 21
4-7 Фасилитировать эффорты
Евгений Миротин
Минск
7 6 8 21
8-16 Кочерга Вітгенштайна
Клювак Андрій
ABTO Software, Львів
7 5 8 20
8-16 13259 хом’ячків і грейпфрут
Мазурок Андрій
Intellias, Львів
6 6 8 20
8-16 Donkey Hot
Михась Коберник
Львів
9 5 6 20
8-16 Ромашка
Александр Угаров
Омск
6 6 8 20
8-16 Intetics
Перский Александр
Intetics, Харьков
6 7 7 20
8-16 Четвертая положительная
Алла Набатова
Харьков
9 6 5 20
8-16 Какая вам разница?
Колбасина Евгения
Харьков
7 5 8 20
8-16 Кентавры Кронекера
Четвериков Юрий
Харьков
7 6 7 20
8-16 Пси-Хи
Часновский Евгений
Харьков
5 6 9 20
17-20 N for Noobs
Теро Андерсен
Львів
5 8 6 19
17-20 Металопрокат
Смілевський Антон
Львів
6 7 6 19
17-20 Logicify
Алексей Плотников
Logicify, Херсон
6 6 7 19
17-20 Follow Yellow Маршмеллоу
Никита Куковенко
Минск
5 6 8 19
21-26 Alta Vista
Владимир Спирин
Нижний Тагил
5 6 7 18
21-26 Новая команда
Зінченко Олександр
Івано-Франківськ
6 5 7 18
21-26 Intelliberg
Маслов Евгений
Intelliberg, Харьков
7 5 6 18
21-26 Неопровержимые улитки
Алексей Чернов
Москва
6 5 7 18
21-26 Овки и овцы
Анна Володкевич
Москва
7 5 6 18
21-26 Такие дела
Евгений Кузнецов
Ульяновск
6 6 6 18
27-34 Aurora Borealis
Марат Шарипов
Нижний Тагил
6 5 6 17
27-34 Скоромовка по Фрейду
Соколов Костянтин
Львів
6 4 7 17
27-34 HardServe
Марта Кальмук
SoftServe, Львів
5 5 7 17
27-34 Чипсы и сгущёнка

Новосибирск
5 5 7 17
27-34 Махнёмся кристаллами

Новосибирск
6 2 9 17
27-34 РЕЛЭКС
Аркадий Илларионов
РЕЛЭКС, Воронеж
5 5 7 17
27-34 Эйфью
Сергей Русак
Минск
4 6 7 17
27-34 Мамонтлошечка
Артём Понкратов
Минск
6 4 7 17
35-38 IT Crowd 5.0 Hurr durr I’ma sheep
Чума Олександр
Eleks, Львів
4 5 7 16
35-38 Я <EPAM> ту вашу назву
Сеньковський Орест
<EPAM>, Львів
7 6 3 16
35-38 Сборная Бутана
Александр Кочулимов
Ульяновск
6 4 6 16
35-38 Детям хмель
Никита Аблогин
Минск
6 4 6 16
39-41 Puzzle
Сергей Пучинин
Ижевск
5 3 7 15
39-41 Инсайт
Екатерина Латухина
Архангельск
5 5 5 15
39-41 ЭктоЯблоНеТ
Андрей Яблонских
Воронеж
4 3 8 15
42-45 5 лет на ФКН
Иван Пахотин
Омск
3 5 6 14
42-45 Маски-шоу
Шевченко Николай
NIX Solutions, Харьков
5 5 4 14
42-45 Гуру пикапа
Максим Овчинников
Таллин
6 3 5 14
42-45 МГТУ – Мотыга
Дмитрий Пономарёв
Москва
6 3 5 14
46-50 ПереучётЪ
Виталий Ермоленко
Рівне
4 4 5 13
46-50 Хочет есть
Сергей Козлов
Томск
4 3 6 13
46-50 grpx
Глеб Дильман
PAREXEL International, Москва
5 4 4 13
46-50 Парни сдают проект
Елена Макарова
ООО “Codeweb”, Брянск
4 3 6 13
46-50 Слово и дело
Константин Крюков
Зеленоград
5 4 4 13
51-55 CRAZY

Новосибирск
6 3 3 12
51-55 Luckywow
Коростий Денис
Luckyware Pro, Харьков
4 4 4 12
51-55 Ура-gun
Виктор Грушевский
Брянск
3 3 6 12
51-55 НПО Компьютер
Кайнер Максим
НПО Компьютер, Ижевск
3 4 5 12
51-55 Чак
Кузнецов Антон
Атлантконсалт, Минск
4 3 5 12
56-63 На Першому Місці
Михайло Яремко
Львів
3 5 3 11
56-63 EveryMatrix
Юрій Галайда
Intellias, Львів
3 5 3 11
56-63 BUGіні & a BUG
Діана Пінчук
N-iX, Львів
3 4 4 11
56-63 Волшебный Лес
Людмила Фенота
MobiDev, Харьков
3 3 5 11
56-63 Это фича!
Антон Стальнухин
Таллин
2 5 4 11
56-63 Сфинкс-DataArt
Юлия Мещерякова
DataArt, Воронеж
2 5 4 11
56-63 Совет джедаев
Вадим Зайцев
Воронеж
3 4 4 11
56-63 Борода Петра Волкова
Губин Олег
Oxagile, Минск
2 3 6 11
64-71 УКБТМ
Александр Овсянников
Нижний Тагил
3 3 4 10
64-71 Орден
Никита Ломовцев
Нижний Тагил
4 3 3 10
64-71 Корзинка, ежики, ковер
Евгений Захаров
Нижний Тагил
3 2 5 10
64-71 Stare Misto
Миляник Іван
Львів
2 4 4 10
64-71 Вбивці єнотів
Кубрак Андрій
Львів
3 3 4 10
64-71 Perfectial
Назар Сухнацький
Perfectial, Львів
1 4 5 10
64-71 Санкт Паули 69
Александр Воробьёв
Рівне
4 3 3 10
64-71 Новая команда (1)
Руслан Райтер
Івано-Франківськ
3 5 2 10
72-74 Поддержка с воздуха
Матвеевский Анатолий
Харьков
4 1 4 9
72-74 Многогранник Полибия
Андрей Еньшин
Москва
4 2 3 9
72-74 НПО Компьютер УЦ
Тернавская Анаа
НПО Компьютер, Ижевск
2 1 6 9
75 Серп и Солод
Максим Асмолов
Курск
2 3 3 8
76-78 Пахины инкапсуляторы

Нижний Тагил
1 3 3 7
76-78 Снукер
Вовк Дмитрий
Харьков
4 2 1 7
76-78 КА-ТЕТ
Потипко Наталия
Полтава
1 2 4 7
79-84 Єноти
Михайло Гладківський
Львів
2 1 3 6
79-84 Сучки-полячки

Новосибирск
1 3 2 6
79-84 Elsky.cor
Павел Головин
Архангельск
3 2 1 6
79-84 12 сектор
Кульбачный Дмитрий
Харьков
1 2 3 6
79-84 Ели мясо мужики
Денис Плотников
Харьков
2 2 2 6
79-84 Бодрячком, ботанчики
Владимир Панков
Воронеж
0 2 4 6
85-86 What do you mean?
Дирда Наталія
Львів
2 2 1 5
85-86 Друге місце в області
Сергій Зубриюк
Рівне
1 2 2 5
87-91 ЮПИ и пингвин

Нижний Тагил
1 1 2 4
87-91 Lezgro
Святослав Якимів
Lezgro, Львів
0 3 1 4
87-91 Looksery + PTU#47

Одеса+Київ
2 1 1 4
87-91 Команда Бориса
Борис Бычков
Москва
1 1 2 4
87-91 Адреналин
Андрей Пестриков
Воронеж
1 2 1 4
92 Апогей
Александр Батенков
Музей космонавтики,
Москва
1 2 0 3
93-94 Сияние
Ольга Зимина
Нижний Тагил
1 1 0 2
93-94 qwerty
Ничипорук Олександр
GlobalLogic, Львів
0 1 1 2
95-96 Соляріс.
Гладких Олександр
Львів
1 0 0 1
95-96 Anyhow 
Мария Ажгихина
Ижевск
1 0 0 1
97 A-MTOSS
Мунтян Вадим
A-MTOSS, Харьков
0 0 0 0
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

CAPTCHA: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.